English

Jarmila Králová - malířka & výtvarnice

Prodejní informace


Prodej obrazů do České republiky a na Slovensko

Přepravu po celém území České republiky zajišťuje dopravní společnost. Cena přepravy není zahrnuta do ceny obrazu. Náklady na přepravu a pojištění hradí Příjemce přímo přepravci. U větších prodejů požaduji zálohu předem na účet. Je také možné domluvit osobní předání v Praze a okolí s platbou v hotovosti.

Prodej obrazů do zemí EU

K ceně obrazu se připočítá 10% jako manipulační poplatek. Pojištění a přepravu hradí příjemce a budou připočteny k ceně obrazu. Platbu je možné uhradit přímo přepravci (obdoba dobírky). V případě většího prodeje požaduji zaslání zálohy předem na účet.

Prodej obrazů do zemí mimo EU

Cena obrazů je fixní. K ní se připočítá 10% jako manipulační poplatek. Náklady na pojištění, cla a přepravu platí příjemce. Platbu obrazu je nutno uhradit předem na můj účet.

Bankovní spojení

Držitelka účtu: Jarmila Králová
Číslo účtu: 502812009
Kód banky: 2700
Banka: HVB Bank Czech Republic, a.s.
IBAN: CZ0527000000000502812009
SWIFT: BACXCZPP

Ceny a slevy

Veškeré prodejné obrazy na těchto webových stránkách jsou nabízeny za přesně stejnou cenu jako v kamenných galeriích, kde některé fyzicky visí. O ceně tedy nemá smysl smlouvat, je neměnná a pokud se změní, pak jedině po dohodě s vystavovatelem a ne z popudu zájemce o koupi. Mimořádnou slevu je možné dohodnout pouze množstevní, nebo při koupi několika obrazů z jednoho cyklu, či také pokud by měl být výtěžek prodeje věnován na humanitární a jiné dobročinné účely.

Rámování obrazů

Všechny obrazy jsou nabízeny s rámem nebo vsazené do kartónové pasparty, což je vše započítáno v ceně. Rámy vybírám sama, protože je považuji za součást obrazu, která při správné kombinaci umožní dílu dokonale vyniknout. Na přání je ovšem možno při prodeji dodat obraz bez rámu a nebo za příplatek s rámem podle vašeho výběru.

Ověření pravosti

Pokud jste koupili, nebo máte možnost koupit některý můj obraz z méně důvěryhodného zdroje, je na místě ověření pravosti. To můžete buď provést zběžně porovnáním signatury (viz. ukázky níže) a nebo můžete kontaktovat přímo mou maličkost a já vám s ověřením ráda (a zdarma) pomůžu. U většiny prodaných děl mám přehled, ke komu šla, a mohu si rovněž ověřit, jestli není prodaný obraz stále v držení původního kupce.

Jarmila Králová - podpisový vzor č. 2 Jarmila Králová - podpisový vzor č. 3 Jarmila Králová - podpisový vzor č. 4