English
Ukázat
1 | 2
 

00001. Recenze [ zadáno ]

Markéta
Na dotaz který mi položila vedoucí kurzu Jarmila Králová: „S jakým cílem jste sem přišla?“ jsem odpověděla: „Hrát si“. Nejen že má odpověď byla vřele přijata, navíc mi to bylo umožněno po celý kurz a všechny mé dětské nápady byly podporovány. Například tím, že mi byla zapůjčena sukně, pro tanec na příjemnou hudbu, s čímž přišla další absolventka kurzu. Nebo spálením malůvky, jíž jsme měli vyjádřit své negativní emoce. Navíc jsem se několikrát proběhla bosa po sněhu. Co se samotné olejomalby týče, bylo to pro mě poprvé a počítám s tím, že jsem na kurzu u paní Králové nebyla naposledy. Nechala mě „tvořit“ jak jsem chtěla a potřebovala a vždy poradila nebo navrhla možnosti, když to bylo potřeba či když jsem se sama zeptala. Kurz doporučuji vřele těm, kteří si rádi hrají a mají chuť vyzkoušet něco nového.
Rok: 2013 ··· Technika: Olej ··· Rozměry: 1×0 cm
 

00002. Kreativně-relaxační pobyt vě Ždáru u Doks [ zadáno ]

Kreativně-relaxační pobyt ve Ždáru u Doks
Chcete si aktivně odpočinout a letní dovolená je v nedohlednu? Naučte se aktivně a kreativně odpočívat - malování je ideální prostředek. Prožijte čtyři dny naplněné relaxací a tvorbou v nádherném kraji nedaleko hradu Bezděz a Máchova jezera. V rámci kurzu se seznámíme se základními malířskými technikami. Budeme malovat v přírodě, povídat si o barvách. V programu jsou zařazeny i masáže a cvičení. Inspiraci budeme hledat v krajině, nebo si vytvoříme vlastní kompozici. Naučíme se na svět dívat okem malíře.
Dopřejte si luxus sami pro sebe, zažijte inspirativní setkání. K dispozici jsou poslední 4 volná místa.
Kdy: 5. - 9. 6. 2013
Kde: Žďár u Doks
Ubytování v nádherné zrekonstruované roubence – pokoje pro 3 a více osob. Součástí roubenky je pec a zařízená kuchyň. Více na: http://www.pohadkovachaloupka.cz/
Cena: 3 520,- Kč - zahrnuje kurzovné, ubytování a jídlo (zdravé snídaně a večeře).
Ve vesnici je obchod a hospoda, kde je možné si vybrat ze dvou jídel.
Potřeby na malování: vlastní
S sebou si přivezte: 3 plátna 40 x 50 cm ( popřípadě 30 x 40cm), základní barvy olejové ( červená, žlutá, modrá, zelená, bílá zinková, okr), ředidlo - médium pomalu schnoucí, 3 štětce různé velikosti, paleta (bude i k zapůjčení), malířský stojan ( několik je k zapůjčení - nutné zamluvit předem! ), mističky na ředidlo (ne z plastu), hadřík, skicák velikosti A4, tužky 5 B, ořezávátko.
Vše nakoupíte ve výtvarných potřebách ( někdy jsou akce v Lidlu, kde seženete levná plátna i barvy).
V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat, viz níže.
Jak se přihlásíte?
Pro omezený počet míst Vám bude místo zarezervováno po zaslání e-mailu a zaplacení zálohy ve výši 2000 Kč na č. účtu 502812009/2700. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno do zprávy.
V případě dotazů na ubytování a kurz kontaktujte p. Kovařčíkovou na tel. č. 602 884 688 nebo na e-mail pkovik@nam.cz . Pro dotazy ohledně malířského vybavení kontaktujte p. Královou 731 158 787.
Moje webové stránky http://www.obrazykralova.cz/
Těšíme se na setkání v Máchově kraji
Za JKArt Mgr. et Bc. Petra Ann Kovařčíková
Rok: 2013 ··· Technika: Olej ··· Rozměry: 1×0 cm
Cena: 3.520 Kč pro ČR a SR ··· 140 € pro země EU ··· 210 USD pro země mimo EU
 

0001. Malířem od malička [ zadáno ]

Výtvarný kroužek s dětmi od 3 a 6 let. Kromě kresby a malby se s dětmi pracuje s mnoha technikami, které podporují jejich schopnost tvořit. Dbáme na individuální přístup vzhledem k možnostem a talentu každého dítěte.
Rok: 2013 ··· Technika: Kombinovaná ··· Rozměry: 1×1 cm
Každý umí malovat 1 - abstrakce- olej

0002. Každý umí malovat 1 - abstrakce- olej [ zadáno ]

Seznámíte se tachnikou olejomalby a vytvoříte vlastní obraz 40 x 40 cm. Od dovednosti natažení vlastního plátna až po hotový obraz. Cílem kurzu je také podpořit a otevřít Vaší důvěru ve Vaší kreativitu. Kurzy jsou pro ty, co o malování zatím jen uvažovali. Ale součastně obohatí i odvážlivce, kteří se již do tvorby pustili sami. Součástí kurzu je nalezení vlastní barvy pomocí malování pastelem a praktickým použitím systému Královských barevných čtverců. Prakticky vyzkoušíme jak s barvou pracovat v běžném životě. A jak můžeme pomocí barev a kresby řešit své úkoly. Masáž a pohyb s hudbou Vám pomohou k naprostému uvolnění, pocitu pohody a radosti z tvorby. Termíny kurzů najdete na www.obrazykralova.cz - výstavy, kurzy
Rok: 2011 ··· Technika: Olej ··· Rozměry: 1×0 cm
Cena: 1.500 Kč pro ČR a SR ··· 60 € pro země EU ··· 90 USD pro země mimo EU
 

0003. Každý umí malovat 2 - zátiší- olejomalba [ zadáno ]

Doporučujeme jej po absolvování kurzu 1. Každý umí malovat - abstrakce olejem.není podmínkou. Seznámíte se technikou olejomalby a vytvoříte vlastní obraz 40 x 50 cm od upravení destičky až po hotový obraz. Kurzy jsou pro všechny, kteří mají chuť tvořit bez rozdílu zda již malovali. Přesvědšíme Vás, že to jde! Součástí kurzu je nalezení vlastní barvy pomocí malování pastelem a praktickým použitím systému Královských barevných čtverců. Prakticky vyzkoušíme jak s barvou pracovat v běžném životě. A jak můžeme pomocí barev a kresby řešit své úkoly. Cílem kurzu je také podpořit a otevřít Vaší důvěru ve Vaší kreativitu. Masáž a pohyb s hudbou Vám pomohou k naprostému uvolnění, pocitu pohody a radosti z tvorby. Termíny kurzů najdete na www.obrazykralova.cz - výstavy, kurzy
Rok: 2013 ··· Technika: Kombinovaná ··· Rozměry: 1×1 cm
Cena: 1.500 Kč pro ČR a SR ··· 60 € pro země EU ··· 90 USD pro země mimo EU
 

0004. Každý umí malovat 3 - akvarel [ zadáno ]

Seznámíte se tachnikou akvarelu. Vytvoříte vlastní obraz. Cílem kurzu je také podpořit a otevřít Vaší důvěru ve Vaší kreativitu. Kurzy jsou pro každého. Součástí kurzu je nalezení vlastní barvy pomocí malování pastelem a praktickým použitím systému Královských barevných čtverců. Prakticky vyzkoušíme jak s barvou pracovat na oblečení nebo v interieru. A jak můžeme pomocí barev a kresby řešit své úkoly. Masáž a pohyb s hudbou Vám pomohou k naprostému uvolnění, pocitu pohody a radosti z tvorby. Termíny kurzů najdete na www.obrazykralova.cz - výstavy, kurzy
Rok: 2013 ··· Technika: Akvarel ··· Rozměry: 1×1 cm
Cena: 1.500 Kč pro ČR a SR ··· 60 € pro země EU ··· 90 USD pro země mimo EU
 

0005. Kresba 4 [ zadáno ]

Středeční večery věnujeme kresbě podle živého modelu. Kurz zahrnuje kromě kresby i jiné techniky. Na projektu se účastní i vedoucí kresby na katedře UPRUM Libor Kaláb. Vzniklá díla jsme představili na společné výstavě v Zámku v Horních počernicích.
Rok: 2013 ··· Technika: Grafika ··· Rozměry: 1×1 cm
 

008. Výstava Galerie Ledeburských zahrad [ zadáno ]

Výstavu uvedl pan profesor akademický malíř a grafik Vratislav Jan Žižka
Rok: 2005 ··· Technika: Akvarel ··· Rozměry: 1×0 cm
Křest knihy

08. Křest knihy "Královské barevní čtverce- průvodce použitím síly a krásy barev" [ zadáno ]

křtí Ludmila Kubíčková
Rok: 2008 ··· Technika: Akvarel ··· Rozměry: 1×0 cm
Křest knihy

09. Křest knihy "Královské barevní čtverce- průvodce použitím síly a krásy barev" [ zadáno ]

Básně přednesla herečka Eva Horká
Rok: 2008 ··· Technika: Akvarel ··· Rozměry: 1×0 cm