Kreativně-relaxační pobyt vě Ždáru u Doks

Kreativně-relaxační pobyt ve Ždáru u Doks
Chcete si aktivně odpočinout a letní dovolená je v nedohlednu? Naučte se aktivně a kreativně odpočívat - malování je ideální prostředek. Prožijte čtyři dny naplněné relaxací a tvorbou v nádherném kraji nedaleko hradu Bezděz a Máchova jezera. V rámci kurzu se seznámíme se základními malířskými technikami. Budeme malovat v přírodě, povídat si o barvách. V programu jsou zařazeny i masáže a cvičení. Inspiraci budeme hledat v krajině, nebo si vytvoříme vlastní kompozici. Naučíme se na svět dívat okem malíře.
Dopřejte si luxus sami pro sebe, zažijte inspirativní setkání. K dispozici jsou poslední 4 volná místa.
Kdy: 5. - 9. 6. 2013
Kde: Žďár u Doks
Ubytování v nádherné zrekonstruované roubence – pokoje pro 3 a více osob. Součástí roubenky je pec a zařízená kuchyň. Více na: http://www.pohadkovachaloupka.cz/
Cena: 3 520,- Kč - zahrnuje kurzovné, ubytování a jídlo (zdravé snídaně a večeře).
Ve vesnici je obchod a hospoda, kde je možné si vybrat ze dvou jídel.
Potřeby na malování: vlastní
S sebou si přivezte: 3 plátna 40 x 50 cm ( popřípadě 30 x 40cm), základní barvy olejové ( červená, žlutá, modrá, zelená, bílá zinková, okr), ředidlo - médium pomalu schnoucí, 3 štětce různé velikosti, paleta (bude i k zapůjčení), malířský stojan ( několik je k zapůjčení - nutné zamluvit předem! ), mističky na ředidlo (ne z plastu), hadřík, skicák velikosti A4, tužky 5 B, ořezávátko.
Vše nakoupíte ve výtvarných potřebách ( někdy jsou akce v Lidlu, kde seženete levná plátna i barvy).
V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat, viz níže.
Jak se přihlásíte?
Pro omezený počet míst Vám bude místo zarezervováno po zaslání e-mailu a zaplacení zálohy ve výši 2000 Kč na č. účtu 502812009/2700. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno do zprávy.
V případě dotazů na ubytování a kurz kontaktujte p. Kovařčíkovou na tel. č. 602 884 688 nebo na e-mail pkovik@nam.cz . Pro dotazy ohledně malířského vybavení kontaktujte p. Královou 731 158 787.
Moje webové stránky http://www.obrazykralova.cz/
Těšíme se na setkání v Máchově kraji
Za JKArt Mgr. et Bc. Petra Ann Kovařčíková

Katalogové číslo: 00002 ··· Rok: 2013 ··· Technika: Olej ··· Rozměry: 1×0 cm
Cena: 3.520 Kč pro ČR a SR ··· 140 € pro země EU ··· 210 USD pro země mimo EU
Tento obraz je na prodej, ale je již zadaný.